<<  Firma Profili

Meram Tente; Günümüz mimari yaklaşımlarının en yaratıcı uygulamalarından biri olan çadır ve tente  sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.


Meram Tente mimari membran konusunda tercih edilir kılan en önemli farklılık, tasarımdan uygulamaya dek uzanan anahtar teslim çözüm yaklaşımıdır.

 

Bu yaklaşımı, uygulamalar sırasında edinilen deneyim kadar, akademik çalışmalarla da zenginleştiren Meram Tente, yurtiçinde ve yurtdışında, birbirinden başarılı bir çok projeye imza atmıştır.

 

 Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Şanlıurfa'ya açmış olduğu şubesiyle,  ürün ve hizmetlerini ülkemizin her köşesine götürme gayreti ve çabası içerisindedir.

 

Hızlı, profesyonel ve yaratıcı ekip, günümüz ihtiyaçlarına tam uyumlu teknolojik altyapı, 1000 m2 üretim kapasitesi, spesifik makina parkı ve müşterilerden alınan heyecan verici geri bildirimler, Meram Tente'in rotasını, sektörümüzde sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en iyi firmalarından biri olmak şeklinde değiştirmesine sebep olmuştur.


Faaliyetlerin uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirilmesinin garantisi çalışma prensipleriyle, inşaat sektörünün en seçkin firmalarının çözüm ortağı olmayı başaran Meram Tente, ihracat hacmi ile de ülkemiz ekonomisine ölçülemez bir itibar ve ekonomik katkı sağlamaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

tente çadır imalatı,Şanlıurfa motorlu tente,otomatik kumandalı tente,pergola tente,açılır kapanır tente,şantiye çadırı,deprem çadırı,depo çadırı,pazarcı çadırı,yörük çadırı,afet çadırı,iftar çadırı,halı saha brandası,halı saha çadırı,kışlık kapatma,kış bahçesi Şanlı utfa tente,akçakale  birecik tente çadır, bozova  ceylanpınar  tente çadır,eyyübiye  halfeti  tente çadır,haliliye  harran  tente çadır,hilvan  karaköprü  tente çadır,siverek  suruç  tente çadır,urfa viranşehir tente çadır,artuklu  dargeçit tente çadır,derik  kızıltepe tente çadır,mazıdağı  midyat  tente çadır

nusaybin  ömerli tente çadır,savur  yeşilli tente çadır, besni  çelikhan tente çadır, gerger  gölbaşı  tente çadır,kahta  samsat tente çadır,sincik  tut tente çadır, araban  islahiye tente çadır, karkamış  nizip  tente çadır,nurdağı  oğuzeli tente çadır, şahinbey  şehitkamil  tente çadır,yavuzeli  elbeyli  tente çadır, musabeyli  polateli tente çadır,gaziantep adıyaman tente çadır

şantiye çadırı,deprem çadırı,depo çadırı,pazarcı çadırı,yörük çadırı,afet çadırı,iftar çadırı,halı saha brandası,halı saha çadırı,kışlık kapatma,kış bahçesi,Pergola tente,katlamalı pergole tente,kartal mafsallı tente,asma germe yarasa çadır,asma germe tente,asma germe,gazebo çadır,düğün çadırı,taziye hayvan çadırı,taziye çadırı fiyatı fiyatları,
 
.